KONST / Litografier / Färglitografi 13117073
nr 1311 7073
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, "Vid älven". Signerad. Motivet: 39x56cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:01:05
1/3 10:46:37
300 kr
2/3 18:59:54